EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Forumda gereksiz, ikinci kere açılmış, içeriksiz, lüzumsuz bulunan konuların taşınacağı yer.
misafir
Üye
Mesajlar: 181
Kayıt: 13 Ağu 2012, 18:12
Felsefe: İslam

EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen misafir » 05 Şub 2014, 20:20


Dr. Robert Milikan (Nobel ödüllü, ünlü bir evrimci):

"Şu çok acıklı: Biz bilim adamları şu ana kadar hiçbir bilim adamının kanıtlayamadığı evrimi kanıtlamaya çalışıyoruz"

SBS Vital Topics, David B. Loughran, Nisan 1996, Stewarton Bible School, Stewarton, Scotland, URL:[url]http://www.rmplc.co.uk/eduweb/sites/sbs ... lutio.html
Alıntı:
Jerry Coyne (Chicago Üniversitesi Evrim ve Ekoloji Bölümü'nden):

"Neo-Darwinist görüş için çok az delil olduğunu söylemeliyiz: Bu görüşün teorik temelleri ve deneysel delilleri oldukça zayıftır"

H.A. Orr ve Jerry Coyne (1992), "The Genetics of Adaptation: A Reassessment", American Naturalist, 140, 726


Ünlü Fizikçi H. S. Lipson:

"Eğer canlılık atomların, doğa güçlerinin ve radyasyonun karşılıklı etkileşimleri sonucunda oluşmamışsa nasıl oluşmuştur?.. Sanırım tek kabul edilebilir açıklamanın yaratılış olduğunu kabul etmeliyiz. Bundan ne kendim ne de fizikçiler hoşlanmamaktadır. Ancak eğer bir teoriyi bilimsel deliller destekliyorsa, o teoriyi sırf hoşlanmadığımız için reddedemeyiz. Aslında evrim bir anlamda bilimsel bir din haline geldi; hemen hemen bütün bilim adamları bunu kabul etti ve birçoğu onunla uyumlu olması için gözlemlerini eğip bükmeye hazırlandılar.
Evrim teorisinin yaşayan canlıların tüm özelliklerini sayabilme yeteneği beni daima teoriden kuşkulanmaya itmiştir (Örneğin zürafanın uzun boynu). Bu nedenle son 30 yıllık biyolojik araştırmaların Darwin'in teorisine uygun olup olmadığına baktım. Uygun olduğunu düşünmüyorum. Bana göre teori ayakta bile duramamaktadır."

H. S. Lipson, "A Physicist Look at Evolution", Physics Bulletin, 31 (1980), s. 138


Dr. Colin Patterson (İngiltere Doğa Tarihi Müzesi yöneticilerinden, evrimci paleontolog. Doğa Tarihi Müzesi Gazetesi'nin editörü, Evolution kitabının yazarı):

"Bu anti-evrimci bakış açısını almaya başlamamın nedenlerinden birisi, bu şey üzerinde 20 yıl çalışıp bu konuda tek bir şey bilmemenin yaptığı etkiydi. Bir kişinin bu kadar uzun bir süre yanlış yönlendirildiğini öğrenmesi onun için oldukça büyük bir şok. Bu yüzden geçen birkaç hafta, çeşitli insanlara ve insan gruplarına basit bir soru sormaya çalıştım. Soru şu: Bana evrim hakkında bildiğiniz bir şeyi, doğru olan bir şeyi anlatabilir misiniz? Bu soruyu Doğa Tarihi Müzesi'ndeki jeoloji grubuna sordum ve aldığım tek cevap sessizlikti. Chicago Üniversitesi'ndeki Evrim Morfoloji Semineri'ndeki (Evolutionary Morphology Seminar) prestij sahibi evrimci üyelerde denedim ve aldığım tek cevap uzun süren bir sessizlikti ve sonunda bir kişi şöyle dedi: "Tek bir şey biliyorum, evrim teorisi liselerde okutulmamalıdır."

Dr. Colin Patterson, "Evolution and Creationism", American Museum of Natural History'deki konuşmasından, New York City


Dr. Albert Fleischman (Zoolog): [/i]]Dr. Albert Fleischman (Zoolog):

"Çöküşte olan Darwin'in teorisi doğa aleminde ispatlanması gereken tek gerçek değildir. Bilimsel araştırmaların bir sonucu değildir, ama kesin olarak hayal gücünün bir ürünüdür"

SBS Vital Topics, David B. Loughran, Nisan 1996, Stewarton Bible School, Stewarton, Scotland,
(URL:[url]http://www.rmplc.co.uk/eduweb/sites/sbs ... lutio.html) ([url]http://www.pathlights.com/ce_encyclopedia/01-evol1.htm, Scientists Speak About Evolution -1)


Roger Lewin (Ünlü evrimci bilim yazarı, New Scientist dergisi eski editörlerinden):

"Zekamızı gösteren anlayışımız, son derece geniş teknolojik imkanlarımız, son derece kompleks olan dilimiz, ahlaki değerlerimiz tüm bunlar galiba doğayla insanları birbirinden ayırmaya yeterli olacaktır. Evrimciler için bu durum açıklanması gereken bir utançtır."

Roger Lewin, In the Age of Mankind, Washington D.C.: Smithsonian Books, 1988. s.22


J. Hawkes:

"Kuşları, balıkları, çiçekleri vb. göz kamaştırıcı güzelliği salt doğal seleksiyona borçlu olduğumuza inanmakta güçlük çekiyorum. Dahası, insan bilinci öyle bir düzeneğin ürünü olabilir mi? Nasıl olur da tüm uygarlık nimetlerinin yaratıcısı olan insan beyni; Sokrates, Leonardo da Vinci, Shakespeare, Newton ve Einstein gibileri ölümsüzleştiren yaratıcılık "yaşam savaşımı" denen orman yasasının bize bir armağanı olsun?"

J. Hawkes, "Nine Tentalizing Mysteries Of Nature," New York Times, no.33


Pierre Paul Grassé:

"J. Huxley ve diğer biyologların evrimin doğal seleksiyon mekanizması aracılığı ile işlediği teorisi, demografik gerçeklerin, genotiplerin bölgesel dalgalanmasının ve coğrafi dağılımların bir gözleminden başka birşey değildir. Çoğunlukla ele alınan türler on binlerce sene hiç değişmeden kalmaktadır. Koşullara bağlı olarak meydana gelen dalgalanmalar, genlerin önceden değişmesiyle beraber ele alındığında evrime delil olarak kullanılamaz; bunun en güzel delili de milyonlarca yıldır hiçbir değişikliğe uğramayan yaşayan fosillerdir."

Pierre Paul Grassé, Evolution On Living Organisms: Evidence for a New Theory of Information


Stephen Jay Gould:

"Bir mutasyon büyük ve yeni bir ham malzeme (DNA) oluşturmaz. Türleri mutasyona uğratarak yeni bir tür elde edemezsiniz"

Stephen Jay Gould, "Is a New and General Theory of Evolution Emerging?", Lecture at Hobart&Wm Smith College


Michael Pitman:

"Sayısız genetikçi meyve sineklerini nesiller boyunca sayısız mutasyonlara maruz bıraktılar. Peki sonuçta insan yapımı bir evrim mi ortaya çıktı? Maalesef hayır. Genetikçilerin yarattıkları canavarlardan sadece pek azı beslendikleri şişelerin dışında yaşamlarını sürdürebildiler. Pratikte mutasyona uğratılmış olan tüm sinekler ya öldüler, ya sakat kaldılar ya da kısır oldular"

Michael Pitman, Adam and Evolution, s. 70


Dr. Mahlon B. Hoagland:

"Hatırlayacaksınız, bir organizmanın DNA'sında bir değişikliğin olması hemen her zaman onun için zararlıdır; başka bir deyişle yaşamını sürdürebilme kapasitesinde azalmaya yol açar. Bir benzetme yapalım; Shakespeare'in oyunlarına rastgele eklenen cümlelerin onları daha iyi yapması pek olası değildir... Temelinde DNA değişiklikleri ister mutasyonla, ister bizim dışarıdan bilerek eklediğimiz yabancı genlerle olsun, yaşamı sürdürebilme şansını azaltma özelliklerinden dolayı zararlıdır."

Mahlon B. Hoagland, Hayatın Kökleri, s. 153


Prof. Dr. Ali Demirsoy:

Özünde bir Sitokrom-C'nin dizilimini oluşturmak için olasılık sıfır denecek kadar azdır. Yani canlılık eğer belirli bir dizilimi gerektiriyorsa, bu tüm evrende bir defa oluşacak kadar az olasılığa sahiptir denebilir. Ya da oluşumunda bizim tanımlayamayacağımız doğaüstü güçler görev yapmıştır. Bu sonuncusunu kabul etmek bilimsel amaca uygun değildir. O zaman birinci varsayımı irdelemek gerekir... Sitokrom-C'nin belli bir aminoasit dizilimini sağlamak, bir maymunun daktiloda hiç yanlış yapmadan insanlık tarihini yazma olasılığı kadar azdır (maymunun rastgele tuşlara bastığını kabul ederek).

Prof. Dr. Ali Demirsoy, Kalıtım ve Evrim, s. 61


W. R. Bird:

Eşi olmayan dizilim 102.000.000 alternatiften yalnızca bir seçenektir. İlk yaşamın kaynağının eşsiz bir olay olduğu ve olasılık ile tartışılamayacağı sonucunu kabul etmek zorunda kalıyoruz.

Virüs seviyesinin üzerinde yaşayan en basit birim inanılmayacak derecede komplekstir. Sanki amip basit bir başlangıç işlemine sahipmiş gibi amipten insana evrim sık sık konuşuluyor. Tam bunun tersine, eğer hayatın basit moleküler bir sistemden geliştiği doğru ise, bu durumdan amip durumuna kadar gelen sistem en azından amip - insan arasındaki kadar büyüktür.

W. R. Bird, The Origin of Species Revisited, sf. 298,303
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

altarbey
Yeni Üye
Mesajlar: 13
Kayıt: 06 Şub 2014, 11:16
Felsefe: Ateizm

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen altarbey » 06 Şub 2014, 16:35

Müslüler genellikle akılca kıt olduklarından daha ilk laflarında iddialarından fire verirler.
misafir yazdı: Dr. Robert Milikan (Nobel ödüllü, ünlü bir evrimci):
Robert Millikan bir fizikçidir, biyolog değil, yani evrim konusu kendi alanı değildir. Fikirsel olarak da hiç bir zaman evrimci olmamıştır; bir papazın oğlu ve tanrı inancı tam bir hıristiyandır.

Ve en önemlisi: Millikan 1868'de doğmuş, 1953'te ölmüştür. O lafı 1925'te etmiştir.

1925'te evrim hakkında pek ilerlenmemiş, henüz tek tük bilimadamları buluntular ve deneyler ile bu teoriyi desteklerken, tanrı inancından kurtulamamış bir adamı "evrimci" diye sunmak ve onun daha pek bilinmeyen ve özellikle kendi alanında olmayan bir konuda söylediklerini bayrak yapmak ancak müslülere yakışır.

İlk cümlede çakılan, yalanlarla dolu iddiaların gerisinin de bir değeri yoktur.

misafir
Üye
Mesajlar: 181
Kayıt: 13 Ağu 2012, 18:12
Felsefe: İslam

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen misafir » 06 Şub 2014, 19:28

sürekli müslümanlara akılsı diyen arkadaşım sen çok zekisin herhalde daha lide diplomasını eline zor alan adamlar çıkıp ona buna laf yapmasın sözlere bişey diyemiyosun yok orası yok burası yanlış lafı karıştırma
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin
Mesajlar: 588
Kayıt: 16 Ağu 2011, 10:03
Felsefe: Ateizm

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen Q_continuum » 11 Şub 2014, 12:28

misafir yazdı:sürekli müslümanlara akılsı diyen arkadaşım sen çok zekisin herhalde daha lide diplomasını eline zor alan adamlar çıkıp ona buna laf yapmasın sözlere bişey diyemiyosun yok orası yok burası yanlış lafı karıştırma
Senin bu dingil ve antic alıntı yapma tarzına göre lokomotif icat edildiğinde yayımlanan makalelere gore, şimdi tam hatırlamıyorum, saatte 50km'nin üzerinde insanın yolculuk yapamayacağı epeyde hatırı sayılır kişiler tarafından iddia ediliyordu!

Bilimsel bir konuda UKALALIK yapacaksan, ilk önce o konuda GÜNCEL bilgiyi sular seller gibi bileceksin, ondan sonra TEST EDİLEBİLİR iddialarını ortaya koyacaksın!

Ayrıca bir bilim insanının o anda herhangi bir konuda açıklaması yok diye senin kıçından uydurma iddiaların doğru sayılacak değil, bunu o sürüngen beynine kazımanda fayda var!!!!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

misafir
Üye
Mesajlar: 181
Kayıt: 13 Ağu 2012, 18:12
Felsefe: İslam

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen misafir » 11 Şub 2014, 13:41

ben beni Allah yaratmıştır diyorum ve atalarımda insandı ben hayvandan gelmedim onun için beynimde sürüngen beyni değil ama senin beynin evrimini tam tamamlayamamış arada gidip geliyor olabilir :lol: bilimsel verileri yalamış yutmuş olan arkadaşım sende hakaret ve yalanlama dışında birşey yaz da görelim
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin
Mesajlar: 588
Kayıt: 16 Ağu 2011, 10:03
Felsefe: Ateizm

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen Q_continuum » 12 Şub 2014, 10:04

misafir yazdı:ben beni Allah yaratmıştır diyorum ve atalarımda insandı ben hayvandan gelmedim onun için beynimde sürüngen beyni değil ama senin beynin evrimini tam tamamlayamamış arada gidip geliyor olabilir :lol: bilimsel verileri yalamış yutmuş olan arkadaşım sende hakaret ve yalanlama dışında birşey yaz da görelim
Senin gibi ezik sürüngen kölelerin hak ettiği sürekli horlanmaktır. Beyinsiz olduğun için değil, HER BEYİNSİZİN okuyup öğrenebileceği en basit bilimsel kaideleri, mantığı ve empirik bilgiyi yok saydığın için, daha da kötüsü öğrenmeyi reddettiğin için!!!!!
Bu iş senin demenle olmadığı gibi, kimsenin demesiyle OLMUYOR! Ortada DNA ve yığınla fosil delilleri mevcut. Senin gibi moronlara 5 dakikada bilim öğretilemez. Bir bok biliyormuş gibi ortaya çıkıp aynı şeyi tekrarlamaktan başka yaptığınız yok. O sürüngen beynine söylenen HİÇBİRŞEY giremiyor. O kadar cahilsin ki, vücudunun bütün otonomik işlevlerini sürüngen beyninin yönettiğinden habersizsin. Yazdıklarının zeka seviyesine bakılırsa beyninde daha üst işlev merkezi pek olmadığı aşikar, zira yazdığın herşey dışkılama kalitesinde.
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

misafir
Üye
Mesajlar: 181
Kayıt: 13 Ağu 2012, 18:12
Felsefe: İslam

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen misafir » 12 Şub 2014, 11:45

Q_continuum yazdı:
misafir yazdı:ben beni Allah yaratmıştır diyorum ve atalarımda insandı ben hayvandan gelmedim onun için beynimde sürüngen beyni değil ama senin beynin evrimini tam tamamlayamamış arada gidip geliyor olabilir :lol: bilimsel verileri yalamış yutmuş olan arkadaşım sende hakaret ve yalanlama dışında birşey yaz da görelim
Senin gibi ezik sürüngen kölelerin hak ettiği sürekli horlanmaktır. Beyinsiz olduğun için değil, HER BEYİNSİZİN okuyup öğrenebileceği en basit bilimsel kaideleri, mantığı ve empirik bilgiyi yok saydığın için, daha da kötüsü öğrenmeyi reddettiğin için!!!!!
Bu iş senin demenle olmadığı gibi, kimsenin demesiyle OLMUYOR! Ortada DNA ve yığınla fosil delilleri mevcut. Senin gibi moronlara 5 dakikada bilim öğretilemez. Bir bok biliyormuş gibi ortaya çıkıp aynı şeyi tekrarlamaktan başka yaptığınız yok. O sürüngen beynine söylenen HİÇBİRŞEY giremiyor. O kadar cahilsin ki, vücudunun bütün otonomik işlevlerini sürüngen beyninin yönettiğinden habersizsin. Yazdıklarının zeka seviyesine bakılırsa beyninde daha üst işlev merkezi pek olmadığı aşikar, zira yazdığın herşey dışkılama kalitesinde.
sen kimsin ki bana beyinsiz ilim öğretemez diyorsun ben senin gibi lise diplomasını zor alan biri değilim hahaha bana 5dk ilim öğretecekmiş sen benim ki olduğumu biliyormusun a beyinsiz adam sen kim bana bilim öğretmek kim :lol: ortada dna ve fosil var evet ama hepsi evrimi yalanlıyor ama sizin o yobaz kafalarınız kabul etmiyor
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin
Mesajlar: 588
Kayıt: 16 Ağu 2011, 10:03
Felsefe: Ateizm

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen Q_continuum » 13 Şub 2014, 09:09

misafir yazdı:
Q_continuum yazdı:
misafir yazdı:ben beni Allah yaratmıştır diyorum ve atalarımda insandı ben hayvandan gelmedim onun için beynimde sürüngen beyni değil ama senin beynin evrimini tam tamamlayamamış arada gidip geliyor olabilir :lol: bilimsel verileri yalamış yutmuş olan arkadaşım sende hakaret ve yalanlama dışında birşey yaz da görelim
Senin gibi ezik sürüngen kölelerin hak ettiği sürekli horlanmaktır. Beyinsiz olduğun için değil, HER BEYİNSİZİN okuyup öğrenebileceği en basit bilimsel kaideleri, mantığı ve empirik bilgiyi yok saydığın için, daha da kötüsü öğrenmeyi reddettiğin için!!!!!
Bu iş senin demenle olmadığı gibi, kimsenin demesiyle OLMUYOR! Ortada DNA ve yığınla fosil delilleri mevcut. Senin gibi moronlara 5 dakikada bilim öğretilemez. Bir bok biliyormuş gibi ortaya çıkıp aynı şeyi tekrarlamaktan başka yaptığınız yok. O sürüngen beynine söylenen HİÇBİRŞEY giremiyor. O kadar cahilsin ki, vücudunun bütün otonomik işlevlerini sürüngen beyninin yönettiğinden habersizsin. Yazdıklarının zeka seviyesine bakılırsa beyninde daha üst işlev merkezi pek olmadığı aşikar, zira yazdığın herşey dışkılama kalitesinde.
sen kimsin ki bana beyinsiz ilim öğretemez diyorsun ben senin gibi lise diplomasını zor alan biri değilim hahaha bana 5dk ilim öğretecekmiş sen benim ki olduğumu biliyormusun a beyinsiz adam sen kim bana bilim öğretmek kim :lol: ortada dna ve fosil var evet ama hepsi evrimi yalanlıyor ama sizin o yobaz kafalarınız kabul etmiyor
Ben lise diplomamı da, üniversite diplomamı da, yüksek lisans diplomamı da, doktora diplomamı da kıçımın ucuyla almış uluslararası bilimsel makaleleri olan bir bilim insanıyım. Evet, ağzımı bozmaktan hiç gocunmuyorum, senin gibi bir sürüngenin ancak anlayacağı dil bu. Senin ilimden uzaktan yakından anlamadığın ortada. Hayatında ne deney yapmış ne de bilimsel makale yazmış birisi olarak gelmiş delilden ve bilimden bahsediyorsun.

Evet, haklısın, sana ben ne bilim ne de ilim öğretebilirim, çünkü bunu ancak beyni olanlara sunabilirim. Bana yobaz demeden önce senin şerefli ve samimi birisi olduğu kanıtlamak için HANGİ test edilebilir gözlemin fikrini değiştireceğini, en azında inançlarını sorgulamanı sağlayacağını buraya AÇIKCA belirtmen gerekir. Yoksa siktir olup gidersin, kimsenin vaktini boşuna harcamaya hakkın yok!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

misafir
Üye
Mesajlar: 181
Kayıt: 13 Ağu 2012, 18:12
Felsefe: İslam

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen misafir » 13 Şub 2014, 11:34

ha doktara yapıyomuş:)doktara yapınca yüksek lisans yapınca çok mu zeki olunuyo:):)bunu çoğu öğretmen yapıyo zaten ünüversitede hoca olmk için ayrıca lisans öğrencisinin tabiki makale yazması lazım bu zorunluluk ama bunları yaptığın senin çok zeki olduğunu göstermez bide bilim adamıyım demişssin o yazdığın makalelerle anca evrimi kanıtlamaya çalış sen :lol:
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin
Mesajlar: 588
Kayıt: 16 Ağu 2011, 10:03
Felsefe: Ateizm

Re: EVRİMCİLERİN İTİRAFI

Mesaj gönderen Q_continuum » 13 Şub 2014, 12:20

misafir yazdı:ha doktara yapıyomuş:)doktara yapınca yüksek lisans yapınca çok mu zeki olunuyo:):)bunu çoğu öğretmen yapıyo zaten ünüversitede hoca olmk için ayrıca lisans öğrencisinin tabiki makale yazması lazım bu zorunluluk ama bunları yaptığın senin çok zeki olduğunu göstermez bide bilim adamıyım demişssin o yazdığın makalelerle anca evrimi kanıtlamaya çalış sen :lol:
Ulan dingil oğlu dingil, diplomadan dem vuran sensin, sürüngen şizofren! Sana göre 1400 yıllık paçavrayı okuyup bütün bilimsel gerçekleri yok saymak akıllı olmak herhalde!!!! Ne iddia ettiğin belli değil! Aslında belli, senin şizofren fantezilerine uymayan bütün bilim insanları salak, ucundan buçağından uyduğunu sandıkların dahi!

Evet, uluslararası namı olan bir üniversitenin hatırı sayılır bir bölümünden lisans sahibi olmam, üniversite seçme ve yerleştirme sınavlarına gore en azından Türkiye nüfusunun %99'undan zeka ve bilgi olarak üstün olduğumu gösterir.

Yine uluslararası namı olan bir üniversitenin hatırı sayılır bir bölümünden doktora sahibi olmam dünya nüfusunun en az %99.5'inden zeka ve bilgi olarak üstün olduğumu gösterir.

Senin ise bir bok olmadan akademik liyakatı hor görmen zavallı ezik cahil bir köle olduğunu gösterir. Senin gibi mallar olacak ki, yönetimdeki mallar senin gibi malların oylarıyla malı götürsün.
Tencere yuvarlanmış kapağını cuk diye bulmuş, beter ol!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

Cevapla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir