Kuran'dan Bilimsel Mucizeler - 1: Evrenin Genişlemesi

Forumda gereksiz, ikinci kere açılmış, içeriksiz, lüzumsuz bulunan konuların taşınacağı yer.
Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin
Felsefe: Ateizm

Re: Kuran'dan Bilimsel Mucizeler - 1: Evrenin Genişlemesi

Mesaj gönderen Q_continuum » 11 Şub 2014, 12:31

misafir yazdı:burda tartıştığımız şey altın oran noktası değil Allahın varlığı benim inancıma göre Allah vardır ve herşeyi bilir yani tesadüf diye bişey yoktur tevafuk vardır herşey Allahın bilgisi dahilindedir yanı eğer altın oran noktası kutsal bölgeye düşüyorsa bunu Allah biliyor yani rastgele değil
Ne yazık ki verdiğin her sözde kanıt inandığın ilahın bir bok bilmediğini ve senin de kör cahil olduğunu kanıtlıyor.
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

misafir
Üye
Felsefe: İslam

Mesaj gönderen misafir » 11 Şub 2014, 13:37

hiç olmazsa 20.yüzyılda evrim gibi saçma birşeye inanmıyorum evrimle ilgili evrimcilerin itirafları bölümüne bakabilirsiniz
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 12 Şub 2014, 09:52

misafir yazdı:hiç olmazsa 20.yüzyılda evrim gibi saçma birşeye inanmıyorum evrimle ilgili evrimcilerin itirafları bölümüne bakabilirsiniz
Ulan dingil, hala o sürüngen beynin aynı zırvayı tekrarlıyor!!!!!! Bu saydıklarından bir teki bile çıkıp evrimi çürütebilecek delili sunmaktan acizken ve tüm DNA deneyleri evrimin var olduğunu gösterirken, sen git kafanı değil kuma, kubura sokmaya devam et!!!!!
"Bağnazın zihni gözbebeği gibidir. İçine ne kadar çok ışık tuttarsanız o kadar çok daralır", Oliver Wendell Holmes, [1841-1935].

misafir
Üye

Mesaj gönderen misafir » 12 Şub 2014, 11:48

Q_continuum yazdı:
misafir yazdı:hiç olmazsa 20.yüzyılda evrim gibi saçma birşeye inanmıyorum evrimle ilgili evrimcilerin itirafları bölümüne bakabilirsiniz
Ulan dingil, hala o sürüngen beynin aynı zırvayı tekrarlıyor!!!!!! Bu saydıklarından bir teki bile çıkıp evrimi çürütebilecek delili sunmaktan acizken ve tüm DNA deneyleri evrimin var olduğunu gösterirken, sen git kafanı değil kuma, kubura sokmaya devam et!!!!!
evrimi çürüten delil yok mu :lol: yobaz kafalı dingil sen okuyup araştırmıyorsan hala kendi ateist sitelerinde geziniyorsan tabi bulamazssın kanıt falan bu yüzylda evrim mi kaldı artık ateistler bile inanmamaya başladı evrime sen uyu belki kış uykusundasın hala :lol:
"Bütün dünyanın müslümanları Allah'ın son peygamberi Hz. Muhammed'in gösterdiği yolu takip etmeli ve verdiği talimatları tam olarak tatbik etmeli. Tüm müslümanlar Muhammed'i örnek almalı ve kendisi gibi hareket etmeli
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 13 Şub 2014, 08:56

misafir yazdı:
Q_continuum yazdı:
evrimi çürüten delil yok mu :lol: yobaz kafalı dingil sen okuyup araştırmıyorsan hala kendi ateist sitelerinde geziniyorsan tabi bulamazssın kanıt falan bu yüzylda evrim mi kaldı artık ateistler bile inanmamaya başladı evrime sen uyu belki kış uykusundasın hala :lol:
Ulan beyinsiz MORON, HANİ NEREDE evrimi çürüten delil, bilimsel makale? Şarlatan Karun Kahya'nı (özellikle yanlış yazdım, siteye bulaşmasın diye!) uydurma sözde ansiklopedisinde yazıyor diye olmuyor bu iş!!!!
HANİ NEREDE evrimi çürüten araştırma? Böyle bir çalışma varsa NİÇİN Nobel Ödülü almıyor? Çünkü sadece senin gibi ŞİZOFRENLERİN beyninde bu fantezi!!!!!!

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 13 Şub 2014, 09:00

Sen bir kere her şeyden once fikrini HANGİ test edilebilir gözlem değiştirir, onu burada açıkca belirt. Bunu yapmıyor veya yapamıyorsan seninle tartışmanın bir anlamı olamaz, çünkü samimi değilsin demektir.

YÜRRÜÜÜÜÜÜÜÜ!

misafir
Üye

Mesaj gönderen misafir » 13 Şub 2014, 11:39

sen kaynakları kabul etmiyorsan ben neyapayım ayırıca ilim adamıysan birazda dergi takip et aylık lilm ve kültür dergisi SIZINTI buna abone ol istediğin makaleleri bulabilirsin abone olmuyorsan sitesinde var syıları ordan bilim yaratılış diyor ıksmına tıkla oku
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 13 Şub 2014, 12:08

misafir yazdı:sen kaynakları kabul etmiyorsan ben neyapayım ayırıca ilim adamıysan birazda dergi takip et aylık lilm ve kültür dergisi SIZINTI buna abone ol istediğin makaleleri bulabilirsin abone olmuyorsan sitesinde var syıları ordan bilim yaratılış diyor ıksmına tıkla oku
Muz cumhuriyetlerinde yayımlanan makalelerle bilim yapılmaz! Var mı Nature'de yayımlanmış TAŞŞAKLI makale? Geçiniz!!!!!!!!

misafir
Üye

Mesaj gönderen misafir » 13 Şub 2014, 12:32

şuan türkiyenin en çok satan dergisi sızıntı sana makale gösteriyorum okumuyorsun sonra kalkıp konuşma
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Q_continuum
Admin

Mesaj gönderen Q_continuum » 17 Şub 2014, 10:56

misafir yazdı:şuan türkiyenin en çok satan dergisi sızıntı sana makale gösteriyorum okumuyorsun sonra kalkıp konuşma
Sızıntı KİM veya NE oluyor? Siktir boktan cemaat dergisini, bilimsel yayımcılıkta referans noktası olan Nature dergisiyle mi karşılaştırıyorsun? Adama GÖTÜYLE GÜLERLER!!!!! Hala gelmiş bilimden bahsetme cüretini kendinde bulabiliyorsun!!!!!! En çok satan olmak bir halt olaydı, İngiliz dedikodu dergilerinden bilim öğreniyor olurduk. Arkadaş, sen ne tür bir şizofren malsın? Hadi beni Yöneticiye şikayet et!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir