Dergimiz Sorgu

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin
Felsefe: Ateizm

Dergimiz Sorgu

Mesaj gönderen KRALMAS » 21 Ağu 2011, 16:48

Sorgu dergisine; http://www.wix.com/sorgudergisi/sorgu linkinden ulaşabilirsiniz.

12 ay boyunca yayınlanan dergimizi, yukarıdaki linkten ister online okuyabilir, isterseniz PDF dosyası olarak bilgisayarınıza indirerek saklayabilirsiniz.

Not: Sayfaya herhangi bir sebepten ötürü erişemiyorsanız, derginin PDF linklerine, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
viewtopic.php?f=13&t=135

Kullanıcı avatarı
faruk
Yeni Üye

Re: Dergimiz Sorgu

Mesaj gönderen faruk » 30 Ara 2011, 02:52

sayfa hata veriyor

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin

Mesaj gönderen KRALMAS » 30 Ara 2011, 12:53

Şimdi kontrol ettim, bende sorunsuz açılıyor. Ne tür bir hata alıyorsunuz acaba?

- Sayfa flash tabanlı olduğu için Adobe Flash eklentisine ihtiyaç duyuyor, tarayıcınızda bir ihtimal bu eklenti yüklü olmayabilir aşağıdaki adresten yüklemeyi/güncellemeyi deneyebilirsiniz.
http://get.adobe.com/tr/flashplayer/

Kullanıcı avatarı
faruk
Yeni Üye

Mesaj gönderen faruk » 04 Oca 2012, 02:30

flashplayer bilgisayarımda mevcut ancak yine de şu şekilde bir hata alıyorum
Resim
Resim
siz girebildiğinize göre belli ki benden kaynaklanan bir problem .. umarım çözebilirim

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin

Mesaj gönderen KRALMAS » 04 Oca 2012, 14:14

Sayfa bizde açıldığı için, sorun olmuyor diye düşünüyorduk ama belli ki hatalıymışız, dosyaların yedeği var mı diye araştırıyorum, bulabilirsek bir kopyasını platforma yükleyeceğiz, harici linki kaldıracağız.

Kullanıcı avatarı
faruk
Yeni Üye

Mesaj gönderen faruk » 05 Oca 2012, 05:47

KRALMAS yazdı:Sayfa bizde açıldığı için, sorun olmuyor diye düşünüyorduk ama belli ki hatalıymışız, dosyaların yedeği var mı diye araştırıyorum, bulabilirsek bir kopyasını platforma yükleyeceğiz, harici linki kaldıracağız.
teşekkürler. buarada eski sayılara göz attım amatör olmasına rağmen güzel bir dergi. acaba bu platform tarafından mı hazırlanıyor ?

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin

Mesaj gönderen KRALMAS » 05 Oca 2012, 11:47

Dergilerin tamamı, eski forumlarımızda yöneticimiz olan Pergel'in yönetiminde, gönüllü olan arkadaşlarca hazırlanmıştı. 12 sayı kadar çıkarıldı sonra, dergiye yeterince içerik sağlanamadığı ve ilgilenilemediği için beklemeye alındı.

Kullanıcı avatarı
faruk
Yeni Üye

Mesaj gönderen faruk » 07 Oca 2012, 20:19

yazık olmuş gayet te kaliteli göründü bana dergi .. gerçi türkiye için normal böyle birşeyin ilgi görmemesi ..sonuçta insanlığı 100000 yıl geriden takip eden bir milletiz

Kullanıcı avatarı
Yek
Üye

Mesaj gönderen Yek » 03 Mar 2014, 07:39

faruk yazdı:gerçi türkiye için normal böyle birşeyin ilgi görmemesi
Bilakis; son derece ilgi görmüştü.
KRALMAS yazdı:Dergilerin tamamı, eski forumlarımızda yöneticimiz olan Pergel'in yönetiminde, gönüllü olan arkadaşlarca hazırlanmıştı. 12 sayı kadar çıkarıldı sonra, dergiye yeterince içerik sağlanamadığı ve ilgilenilemediği için beklemeye alındı.
Değerli KRALMAS...
Teknik konulardan anlamam fakat içerik ve editörlük işlerinde yardımcı olabilirim.
PDF formatlı bir e-dergiyi hazırlayabilecek teknik imkanımız, an itibariyle var mı?
Eğer varsa... yeniden başlasak mı ki? :roll:
El Late vel Uzza ve Menates Salisete Luhra,
Tilke Kavanikül ıla,
Ve innekel şefaate hünnel Turna.
OWNED! xD

Kuşkusuz o Kur'an, değerli bir elçinin sözüdür. (Tekvir-19)

Ego vos benedictio in nomine Satanus.
Dominus Inferus vobiscum. Et cum tuo...
Amen.

Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin

Mesaj gönderen KRALMAS » 03 Mar 2014, 08:50

Yek yazdı:Değerli KRALMAS...
Teknik konulardan anlamam fakat içerik ve editörlük işlerinde yardımcı olabilirim.
PDF formatlı bir e-dergiyi hazırlayabilecek teknik imkanımız, an itibariyle var mı?
Eğer varsa... yeniden başlasak mı ki? :roll:
Bol miktarda içerik sağlayıcı editör olmadan, dergi işine girmek sıkıntılı olacaktır. Önceki dergide de yeterli içerik sağlanamadığı için proje sonlandırılmıştı.