AteistPlatform Sosyal Ağlarda

Bu forum altına yazılan mesajlar, ana sayfada blog olarak yayınlanacak. Yazma yetkisi sadece uygun görülen üyelere verilecek.
Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin
Felsefe: Ateizm

AteistPlatform Sosyal Ağlarda

Mesaj gönderen KRALMAS » 20 Eki 2011, 18:16

Daha geniş kitlelere hitap edebilmek için, sosyal ağlardaki yerimizi alıyoruz. Artık bizi aşağıdaki ağlarda da takip edebilirsiniz.

Resim Resim

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Felsefe: Ateizm

Re: AteistPlatform Sosyal Ağlarda

Mesaj gönderen Engse Hohol » 19 Ağu 2012, 09:50

Sosyal ağlar akıllı telefonları kullananlar için rahatlık sağlatıyor.
O an yazamasan bile "aktiviteler" kısmından, kim ne yazmış okuyabiliyorsun...
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 19 Ağu 2012, 10:46

Sosyal ağlardan korkuyorum ben; yeterince anlaklandığımı düşündüğümden çıktım ben. Cesaretsizliğin panzehiri cesarettir ama kokuyor insan yine de :o :( Yine de biz de varız demek adına, insanları buna alıştırmak için güzel bir şey.
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Tumagü
Üye

Mesaj gönderen Tumagü » 23 Ağu 2012, 08:26

sosyal ağlar forumları tınlamasığına göre, forumlar, sosyal ağlar ile entegre olmak zorunda kalacak. örneğin gmail, posta iletilerini sosyal ağlara entegre etmenin uğraşı içerisine girdi, tabi "yalnızca ben" ve "herkes" gibi seçenekler sunarak.
Resim
What makes islam so different?

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 23 Ağu 2012, 10:51

Tumagü yazdı:sosyal ağlar forumları tınlamasığına göre, forumlar, sosyal ağlar ile entegre olmak zorunda kalacak. örneğin gmail, posta iletilerini sosyal ağlara entegre etmenin uğraşı içerisine girdi, tabi "yalnızca ben" ve "herkes" gibi seçenekler sunarak.
Kaçınılmazsa zevk almaya bakacağız o zaman. :lol:
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir