Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezmiş [Haber]

Din ve dinsizlik üzerine, basına yansıyan kaynaklı haberler.
Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin
Felsefe: Ateizm

Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezmiş [Haber]

Mesaj gönderen KRALMAS » 31 Tem 2012, 13:46

Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezmiş

'Seks dergahı' hakim karşısında. 'Müritlerimin cinsel ilişki talebini geri çeviremem' diyen 'badeci' şeyh U.K.'nin 341 yıl hapsi isteniyor. 17 müritten sadece 3'ü şikayetçi oldu.

Resim

Mürit razı, şeyh memnun! Bursa'da sözde dergah şeyhi tutuklu sanık U.K. (47) hakim karşısına çıktı. 'Nitelikli cinsel saldırı ve tarikat kurmak'tan toplam 341 yıl 6 ay hapsi istenen U.K.'nin savunmasına ilgi çekici.

- BADELİYORUM: 'Zikir çekilir. Ve kişi badelenme (oral seks) ya da cinsel ilişki talep eder.'
- HAYIR DEME LÜKSÜM YOK: 'Kabul etmeme tercihim olamaz. Ben de tarikatın ölen lideri H.B. tarafından badelendim. Pir oldum.'
- MURİTLERE GÖRE NORMAL: Bursa 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen duruşmada müritlerden 3'ü şikayetçi oldu, 14'ü ise şeyh ile kendi istekleri doğrultusunda birlikte olduklarını söyledi. Ç.Ç. 'Zorlama olmadı. Bana göre normal yaşanması gereken şeyler' dedi.
- HASTALIĞI GEÇMİŞ: Müşteki diye çağrılan erkekler A.R.Ç. ve M.S., 'badeleme' sonucu doktorların çare bulamadığı felç hastalıklarının geçtiğini, bu nedenle U.K.'den şikayetçi olmadıklarını söyledi.
- ŞEYHİN SIRLAR ODASI: Karı-koca müritlerden B.Ş. 'U.K. beni sır odasına kabul edip badelenmem gerektiğini söyledi. Sonra okuyup üflediği suyu içirdi. Hareketlerimi kontrol edemez hale geldim. İlişkiye girdik. Bir süre sonra kocamla dergahtan ayrıldık. şikayetçiyim' diye konuştu.
- DAVA ERTELENDİ: Mahkeme heyeti diğer müştekileri dinlemek için duruşmayı kasıma erteledi.

Tarih: 21 Eylül 2011
Link: http://www.aksam.com.tr/muritlerinin-se ... 8446h.html

kemalistcan
Admin

Re: Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezmiş [Haber]

Mesaj gönderen kemalistcan » 31 Tem 2012, 16:16

Ne güzel yere dükkan açmış amcam; hem para kazanıyor, hem saygı görüyor, hem de mercimeği fırına veriyor. Uğur DÜNDAR'ın bir programında da Şeyhin pipisini öpüyorlardı. Ne diyebilirim ki; İslam bu değil(!) Evlatlığının karısını canı çeken ve bunu da "kutsal kitabı" alet ederek yapanlardan değildir efendimiz"(sav)" Küçük yaşta kızlarla ilişkiye girdiği, daha savaşın dumanı tüterken daha yasını bile tutmaya zaman vermeden gerdeğe girdiği mirdiği hiç görülmemiştir. Zaten milleti cehhennemden kurtarmak için çabalamaktan kendine ayrıcalık yapacak zamanı da bulamamıştırtır... :lol:
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Felsefe: Ateizm

Re: Müritlerinin sevişme teklifini reddedemezmiş [Haber]

Mesaj gönderen Engse Hohol » 20 May 2018, 15:14

Cübbeli Ahmet "Allah'a direkt bağlanan ahirette sap gibi ortada kalacak" diyor. Cübbeli kendisini dinleyenleri, tarikat ehli atalarından işittiği zırvalarla korkutuyor.

Kaf 16 : Biz şah damarından daha yakınız نَحْنُ أَقْرَبُ مِنْ حَبْلِ الْوَرِيدِ nahnu akrebu min habli el veridi.
Zümer 2 : Dini Allah'a muhlis kulluk et اعْبُدِ اللَّهَ مُخْلِصًا لَّهُ الدِّينَ u'budi allahe muhlisan ed dine.

Cübbeli Ahmet : "Aracılık işini ortadan kaldıranlar ile sap gibi kaldıkları zaman görüşeceğiz. Çıkmış birisi "ben aracı kabul etmem" diyor. Hadi bakalım, aracı yok, direkt bağlanmış, motoru yakacak ondan sonra. Ben direkt bağlanıyorum allah'a diyor. Hadi direkt bağlan sen, ondan sonra sahabe gitti, evliya gitti, şeyhler gitti, müridler gitti, mezhepler gitti... Herkes aldı feyz bunlardan o ise tek başına kalmış diyor "ben direk allah'a bağlıyım aracısız".
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban