Nazar ayeti Kalem 51'i doğrulamak !

Tüm dinlerin masaya yatırıldığı ve geniş kapsamda incelendiği bölüm. Dikkat! Bu bölüm dini inancınızı zedeleyebilir ve direncinizi kırabilir.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Mesajlar: 261
Kayıt: 15 Ağu 2011, 23:13
Felsefe: Ateizm

Nazar ayeti Kalem 51'i doğrulamak !

Mesaj gönderen Engse Hohol » 31 Ağu 2017, 12:40

Resim

Müslümanlar, Kalem 51nc ayeti doğrulamak için nazarın gerçek olduğunu kanıtlamaya uğraşırlarken gavur oğlu gavurlar, sakatlığa çare olacak, beyin ile komuta edilen biyonik ayak geliştirdiler. Ateist olmadan önce bir düşün; Demir yığını uçak, Antonov 225 Mriya, 615 ton kalkış ağırlığıyla havada ipsiz nasıl asılı kalıyor! Hangi ilahiyat tecelli ettiriyor? sorusu bahane bile değil artık. Batılı gavur ülkeler, müslümanlara siyasi ve ekonomik boykot uygulasalar birkaç yıl ve islamın tüm dogma kültürüyle ve ayetleriyle tüm müslümanlar başbaşa kalsalar, nazar ayeti Kalem 51 veya kur'an'ın 6666 ayetinden herhangi biri, islam toplumlarının karınlarını doyurmaya çare olamayacaktır. Gavurlarda bir de şu var; Eğitilmiş robot programcılığı.

Buddhist trained robots are starting to duties.

Japonya'da Budist rahiplerin görevlerini üstlenecek olan eğitilmiş robotlar göreve başlıyorlar. İlkin cenaze seromonisi işinden başlayacaklar.

Bizde ise imamhatiplere başlayacak yeni öğrencilere 250 TL özel teşvik verilecekmiş.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Cevapla