Hoşgeldin Başlığı

Güncel ve mizahi konular dahil, her türlü konu hakkında kaynaşma ve sohbet etme mekanı
kemalistcan
Admin

Re: Hoşgeldin Başlığı

Mesaj gönderen kemalistcan » 09 Eyl 2012, 22:52

Gereksiz bir yazı daha.

Murad seni savunduğuma inan pişman oldum; promete arkadaşa da mahçup oldum. Seviye yerlerde sürünüyor. Birbirimizi yemenin ne anlamı var? Ateşe körükle gitmenin ne gereği var? Bırakın şu ego savaşını da adam gibi yazışalım. Şurda epi topu üç beş kişiyiz; düştüğümüz hale bakın. Neden bir yere varamadığımız, etkili olamadığımız, sonuç alamadığımız ortada; artık birbirimizi yemeyi bırakmalıyız. Herşeyden önce saygı diyorum ama...
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

Murad
Üye
Felsefe: Ateizm

Mesaj gönderen Murad » 10 Eyl 2012, 08:52

vay vay vay yuzunuz ortaya cikti,neoldu laN?ermeniye hakaret etdim diye mi bozuldun?senin gibi insanlar oldugu surece turke dusman gerekli degil.eski admin burada olsaydi senin kicine tekmegi coktan atmisti vatan haini seni.siktirin her ikiniz serefsizler...
ASLINDA HERKES ATEISTTIR.CUNKU TANRI YOKTUR

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 10 Eyl 2012, 13:23

Murad yazdı:vay vay vay yuzunuz ortaya cikti,neoldu laN?ermeniye hakaret etdim diye mi bozuldun?senin gibi insanlar oldugu surece turke dusman gerekli degil.eski admin burada olsaydi senin kicine tekmegi coktan atmisti vatan haini seni.siktirin her ikiniz serefsizler...
Arkadaşım ben, her forumda, her ortamda olması gereken saygı ve düzey konusunda bir uyarıda bulundum. Sen konuyu nasıl buralara çektin anlamadım; ordan bakınca başka şeyler mi mi gözüküyor ? :lol: Bir ikincisi birlik olmak gerekirken biribirmizi yemenin, düşman sevindirmenin ne anlamı var?

Benim Ermenistan konusundaki yazdıklarına tepki verdiğimi nerden çıkarıyorsun? Defalarca söyledim yine söylüyorum: benim üstünü çimzek istediklerim düzey, saygı, anlayış, hoş görü, birlik ve beraberlik duygularıdır.

Bir önceki iletinde saygıdeğerken şimdi nasıl oldu da vatan haini şerefsiz oldum, bu tartışmanın sonu nereye gidiyor inan bilmiyorum. O yüzden yönetici arkadaşları göreve çağırıyorum.

Seni de onca savunduktan sonra senin yaptığın anlaşılır gibi de değil, affedilir gibi de değil. Yine de sana senin düzeyinde bir yanıt yazmıyorum; sana yapabileceğim en büyük iyilik budur sanırım.

Sen biraz düşün, kendini topla; nerde yanlış yaptığını bulmaya çalış istersen. Sana yaşamda başarılar...
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 19 Eyl 2012, 21:28

kafsinkaf1912 iyi forumlar dilerim...
Kamal ATATÜRK

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 24 Eyl 2012, 21:58

abdullahabdal hoş geldiniz...
Kamal ATATÜRK

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 26 Eyl 2012, 18:27

demirefe hoş geldiniz...
Kamal ATATÜRK

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 27 Eyl 2012, 18:40

kutanay hoş geldiniz.

Bundan sonraki sözüm ortaya:
Üyelerimiz, özellikle yeni üyelerimiz için biraz kıpırdanma istesek çok mu şey istemiş oluruz acaba; en azından bir hoş bulduğu hak etmiyor muyuz?

Ayrıca sayın ateist forumdaşlarımız acaba burdaki militan müslümanları hiç mi görmüyor; hiç mi arkadaşlarıma omuz vereyim, şunun da ağzının payını ben vereyim, demiyor? Burdaki dandirik, kendini bir mok sanan militanlar kadar da mı olamıyorsunuz?

Daha da önemlisi katkı sağlayabileceğiniz bir sürü başlığın yanı sıra, bir sürü sizin de açabileceğimiz başlık olacaktır kanımca.

Biraz ağar konuşmuş, kafa ütülemiş, itici olmuş olabilirim ama görünen köy klavuz istemez; her şey ortada. Buralar bizim nefes alma noktalarımızdır; KRALMAS olmasa çoktan yitip gitmişti burası da. O yüzden buraya sahip çıkın, omuz verin, el atın diyorum.

Saygılar, sevgiler, esenlikler...
Kamal ATATÜRK

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 13 Eki 2012, 23:02

Taklamakan hoş geldiniz...
Kamal ATATÜRK

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 14 Eki 2012, 11:01

kimbox3 hoş geldiniz....
Kamal ATATÜRK

kemalistcan
Admin

Mesaj gönderen kemalistcan » 17 Eki 2012, 22:06

Sayın veto hoş geldiniz...
Kamal ATATÜRK

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir