1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Gönderilme zamanı: 19 May 2017, 08:37
gönderen KRALMAS
Resim

Re: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Gönderilme zamanı: 20 May 2018, 15:50
gönderen Engse Hohol
19 Mayısımız kutlu ola. İslami yozlaşma güçlenmiş olabilir son yıllarda ama bunun kırılacağını düşünüyorum pekala. Türkiye'nin son islami hükümeti akp olacaktır bence. Ulusumuz müslümanların gerçek kişiliklerine akp sayesinde 16 yıldır tanık oldular. Gerçek islama da tanık oldular ki ben de 16 yıl önce müslüman deist birisi iken bugün akp sayesinde, islamın varolma sebebinin, çobanlık ve kervancılık yapan muhammed'in, Abdulmuttalip den abdullah'a ve sonra da kendisine miras kalması gereken kabile reisliğini, babası abdullah'ın erken ölmesi üzerine yitirmiş olmasından ötürü islam sayesinde reislik imtiyazına tekrar kavuşması için kurulduğunu anlamaktayım.

islam dini, arabistan kureyş siyasi iktidarını ele geçirmek için muhammed ve fikir tayfası hilful fudul cemiyeti tarafından kurulmuştur. Neyse de, islamı olası gerçek Tanrı'nın buyrukları ile özdeştiren islamcılardan Cüppeli Ahmet'in cumhuriyet kutlamaları yörebinde ne söylediğine bakalım;

Cüppeli Ahmet : "19 mayıs şölenlerinde stadyumlarda şarkılarla türkülerle yetişen nesil eşkiya oldu. Balelerle, danslarla, çoluk çocuğun baldır bacak çıplak vaziyette stadyumlarda dolaştırarak milleti uyuttunuz, uyuşturdunuz."

Tarikat icazet merasimi !

11-12-13 yaşlarındaki çocukları, şeyh eli öptürmek için dizlerinin üstüne süründürmek daha mı yeğ?