Akp seçmen kişiliği

Güncel ve mizahi konular dahil, her türlü konu hakkında kaynaşma ve sohbet etme mekanı
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Felsefe: Ateizm

Akp seçmen kişiliği

Mesaj gönderen Engse Hohol » 20 May 2018, 15:30

Akp seçmen kişiliği yörebinde genelde olumsuz insanlara rastlıyoruz. Şimdi bir tane de ben göstereceğim!

Resim

Sürekli a haber izleyen kitlenin zeka durumu vahim. "Kudüs'ü başkent yaptın, Beyköy'ü de ilçe yap reis". Düzce Beyköy 5 bin nüfusu ile ilçe olmak istiyor. AKP'nin en son aldığı oy sayısı 23.669.993 idi. Yani "Kudüs'ü başkent yaptın, Beyköy'ü de ilçe yap reis" diyen 23 milyon insan görünümlü parazit var Türkiye'de.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Felsefe: Ateizm

Re: Akp seçmen kişiliği

Mesaj gönderen Engse Hohol » 08 Tem 2018, 14:45

Akp'li kodamanlarda vergi kaçırmak amel gibi yapılıyor artık, gözümüzün içine baka baka!

Kenan Sofuoğlu'nun misafir plakalı Lamborghini arabası için 4 milyon TL vergiden kurtulduğu ortaya çıktı. Hinlik yapıp arabayı, yabancı uyruklu karısının üzerine yapmış ve vergiden yırtmış.

Kenan Sofuoğlu misafir plaka takarak 4 milyon tl vergiden kaçırmış oluyor. Bunu başkası yapsaydı, vatan hainliğinden gözaltına alırlardı onu.

Bakan Berat Albayrak'ın kardeşine ait Nun Eğitim ve Kültür Vakfı bakanlar kurulu kararıyla vergiden muaf tutuldu. Berat Albayrak'ın, AKP döneminde yıldızı parlayan Kalyon İnşaat'ın sahibi Ömer Faruk Kalyoncu ile birlikte Nun Eğitim ve Kültür Vakfının mal varlığı, 150 bin lira olarak belirlenmişti. Beykoz'daki sit alanında inşa ettiği okul "Toplamda 150 dönümlük yemyeşil bir tabiatın koynunda" diye tanıtıldı. 2 ay önce 2 şeker fabrikası satın alan Berat Albayrak, sit alanına yaptığı Nun Eğitim vakfına beş kuruş vergi ödemiyor.

Akp'ye oy verenler 2'ye ayrılıyor. Kenan Sofuoğlu ve Berat Albayrak ilk kategoriden.

1. Ekonomik olarak hali vakti yerinde, vergi algı pahalılık vs bürokrasiyi cheat edip yollarını buluyorlar. keyifleri yerinde. yaşam tarzı olarak neo-osmanlıcılar, ver mehteri bunlardan mutlusu yok.

2. Daha iyi bir istikbal hayal bile edemeyen ortalama, vasat hayata mahkum olmuş gariban asgari ücretli çoğunluk. Ki bu fakir akp'lilere sosyal yardımdı şuydu buydu derken, bunlar ne benzin koyuyorlar arabalarına, ne de soğanın patatesin 8 lira olması onları tasalandırıyor! Dolayısıyla ekonomik vaat güden politikacılara oy vermiyorlar çünkü yaşamdan beklentileri bu kadar. Zengin olmak istikballerinde olmadığını kanıksamışlar.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban