''Osmanlı Hanedan''ı üyeleri Beyoğlu’nda bir yemekte buluştu

Kullanıcı avatarı
Halifelerin_Kabusu_Hulagu
Üyeliği Sonlandırılmış
Felsefe: Ateizm

''Osmanlı Hanedan''ı üyeleri Beyoğlu’nda bir yemekte buluştu

Mesaj gönderen Halifelerin_Kabusu_Hulagu » 28 Kas 2011, 22:22

Osmanlı Hanedan mensupları Beyoğlu’nda düzenlenen bir yemekte buluştu. Sultan 2. Abdülhamit’in torunu Harun Osmanoğlu, Sultan 5. Murad’ın torunu Osman Selaheddin Osmanoğlu ve Telgüzar İris’in de aralarında bulunduğu çok sayıda hanedan üyesinin katıldığı yemekte hanedan mensupları hasret giderdi

Haber + Video :http://www.haber7.com/haber/20111128/Ha ... ulustu.php

Gelin gelin bi siz eksiktiniz sizde gelin tam olsun
500 sene yediniz bu memleketi doymadınız,
gelin bir-kaç yüz sene daha yiyin.
Nasılolsa sizin gibi sırp- italyan -arnavut -gürcü - italyan - fransız ingiliz çocuklarına
atamız diyecek eblek çok bu memlekette gerçi araplara bile atamız diyen
beyinleri islam -trojanı doluşmuş zavallılar her gördükleri sakkalıya atamız derler ya neyse
Sırf o yüzden zaten Atatürk'ümüze düşmandırlar..
ve sırf o yüzden kendi kanından gelenleri mongol -tatar - kırgız diye dışlayıp
kendi kanlarını emen ilkel ve barbar araplara kardeşimiz derler..

Ulan bu beyinsizlerle aynı topraklarda yaşamasam ne halleri varsa görsünler diyeceğim
Ama kendi tarihimiz kültürümüz tüm zenginliklerimiz ve toplum düzenimiz
Arap emperyalizmine peşkeş çekiliyor ya işte o çok zoruma gidiyor.
Allah denen ulu güç - yüce manitu kıvamında bir varlık olsa ona ilk söyleyeceğim
''-Ulan gökyüzünden insanları öküzün trene baktığı gibi izleyip duracağına
Şu gerizekalıların bir kere belasını ver de biz de ne işe yaradığını anlayalım''.olurdu herhalde

Osmanlı hanedanı Türkiye'ye gelmiş toplanıp yemek yiyeceklermiş
Bi s.kt.rinn gidin lan başka yemek yiyecek yer mi kalmadı ?
Hiç gelmeyin kardeşim gidin yemeğinizi nerde yerseniz yiyin
ve Türkiye'de yemek yiyemediğiniz her günü
Bundan önce yemek yediğiniz 500 yıla sayın.

ELLER GİTSEDE MERSİN'E
BİZİM HİÇ NİYETİMİZ YOK GİTMEYE TERSİNE
ÖYLE ZIRT PIRT GELİP DURMAYIN ATATÜRK TÜRKİYE'SİNE,
İHTİYACIMIZ YOK OSMANLI'NIN NE ÖLÜSÜNE NE DİRİSİNE !!!

Resim

kemalistcan
Admin

Re: ''Osmanlı Hanedan''ı üyeleri Beyoğlu’nda bir yemekte bul

Mesaj gönderen kemalistcan » 15 Tem 2012, 12:51

Artık Osmanlı soyu ile ilgili bir sorunumuz, sıkıntımız yok; en azından görünür de. Çünkü onların basına verdiği demeçleri izliyorum ve yaşamlarına bakıyorum da; hiç aykırı bir şeyler söylemiyorlar. Hepsi Laik, hepsi ulusalcı hatta Kemalist. İçlerinden biri Atatürk'e teşekkür etti ve minnet duygularını sundu yurdumuzu kurtardığı ve çağ atlattırdığı için. Şu yeni Osmanlıcılara bakıyorum da aralarında önemli çelişmelerin olduğunu görebiliyorum.

Ancak yarın, birgün Cumhuriyet lav edilirse, bunları kullanabilirler; düşük de olsa bir olasılık. Onun dışında zararsız görüyorum ben.
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Felsefe: Ateizm

Re: ''Osmanlı Hanedan''ı üyeleri Beyoğlu’nda bir yemekte buluştu

Mesaj gönderen Engse Hohol » 07 Mar 2017, 19:45

Akp'li Takvim gazetesinin "istanbul'da ajanlar toplantısı" dediği fotoğrafın ABD'de çekildiği ortaya çıktı. Takvim gazetesi yazarı Mevlüt Yüksel imzasıyla çıkan haberde 2 ABD'li, 2 Alman, 1 İngiliz ajanının Büyükada'da referandumda hayır için çalışma yürütmek üzere bir toplantı gerçekleştirdikleri iddia edildi. Ancak fotoğrafın Eylül ayında ABD'de çekildiği ortaya çıktı. Mevlüt Yüksel Gezi eylemleri sırasında CNN’den Christiane Amanpour ile hayali bir söyleşi gerçekleştiren kişiydi. Ki o haber bile ilk yalan haberi değildi.

Mevlüt Yüksel twitter adresinde allah tuzak kuranların en hayırlısıdır ayetini profil yapmış.
Arapça'da مَاكِرِينَ makirin, tuzak kuran kişi ve sinsi kişi, hileci kişi demektir aynı zamanda.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir