Bir Din Bir Miletin Gözlerini Ne Kadar Körleştirebilir ?

Kullanıcı avatarı
Halifelerin_Kabusu_Hulagu
Üyeliği Sonlandırılmış
Felsefe: Ateizm

Bir Din Bir Miletin Gözlerini Ne Kadar Körleştirebilir ?

Mesaj gönderen Halifelerin_Kabusu_Hulagu » 21 Şub 2012, 15:54

Afganistan'da 'Kur'an yakma' isyanı
NATO üssünde, diğer dini yayınlarla birlikte Kuran-ı Kerim'in de yakıldığı yönündeki iddialar Afganistan'ı ayağa kaldırdı. Afganistan’da Bagram Hava Üssü’nde 2000’den fazla Afgan, üssün önünde gösteri yapıyor.

Kaynak : http://dunya.milliyet.com.tr/afganistan ... efault.htm

Ülkesinin işgal edilmesi bi sorun teşKil etmiyor karşı çıkma hatta gösteri yapma gereği bile duymuyorlar
yani aşağıdaki görüntülerden gayet memnunlar
Resim

Resim

Ama iş kuran denen arap paçavrasını yakmaya geldi pek bi zoruna gidiyor ahalinin ve kazan kaldıryorlar
Resim

Ulan ülken işgal edilmiş adam topraklarına girmiş ve senin allahın olmuş beş para etmez kuranını yaksa ne olur ?
yakmasa ne oluuur ? diyesi geliyor insanın ama ben demiyorum :) onun yerine özlü bir sözden uyarlama yapıyorum

HASSASTIR AFGANOĞLU HER HAREKETİ KALDIRMAZ !
KURANINI YAKARSIN KIZARDA , ÜLKESİNİ İŞGAL EDERSİN ALDIRMAZ !
Resim

Kullanıcı avatarı
Hezekiel512
Üyeliği Sonlandırılmış
Felsefe: Diğer

Re: Bir Din Bir Miletin Gözlerini Ne Kadar Körleştirebilir ?

Mesaj gönderen Hezekiel512 » 22 Şub 2012, 22:04

Özledim seni sayın HULAGÜ. 24 gün sonra görüyorum ki platformda etkinliğini artırmışsin. herşeyde biraz sen varsın.42 Yaşında biri olarak seni bayağı enerjik gördüm. Neyse bakalım ilgi çekecek bir blog açta okuyayım.bak sayende 50 kişilik üye sayısı 60'a çıktı. Hadi kolay gelsin tekrar.
MIDVAR ŞEKER TİRHAK (YALAN SÖZDEN UZAK DURACAKSIN)

Kullanıcı avatarı
Halifelerin_Kabusu_Hulagu
Üyeliği Sonlandırılmış

Mesaj gönderen Halifelerin_Kabusu_Hulagu » 23 Şub 2012, 01:10

Hezekiel512 yazdı:Özledim seni sayın HULAGÜ. 24 gün sonra görüyorum ki platformda etkinliğini artırmışsin. herşeyde biraz sen varsın.42 Yaşında biri olarak seni bayağı enerjik gördüm. Neyse bakalım ilgi çekecek bir blog açta okuyayım.bak sayende 50 kişilik üye sayısı 60'a çıktı. Hadi kolay gelsin tekrar.
bloğa üye sayısı için öngörün kaç kişi peki 15 mi ? :lol:
10 -15 kişiye blog yapacağıma herkesi telefonla tek tek arar söyleyeceğimi söylerim daha kolay olur :lol:
Sen üye sayımızla dalga mı geçiyon la ? ezikmiyiz lan biz ha ezikmiyiz biz ? Ezikmi görünoyoz lan biz ! :mrgreen:
Resim

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye

Mesaj gönderen Engse Hohol » 07 Mar 2017, 19:40

Bilal Erdoğan; "Türkiye'de kabineter sistem var. Nedir bu kabineter sistem? Bakanlıkların ve bakanlık bürokrasilerinin kutsandığı, onların yasama ile yürütme üzerinde egemen olduğu sistem" dedi.

Sinan Oğan'a yapılan bir saldırı oldu, nasıl değerlendirdiniz sayın Bahçeli?
Devlet Bahçeli; "Bunun neresini değerlendireyim. Bir kişi kürsüyü yıkıyor. Kimseye bir şey olmuyor. Ülkücü hiçbir şeyi yarım bırakmaz..."

A Haber sunucusu Erkan Tan, önce allah'a dua ediyor, ardından Sezgin Tanrıkulu'na sövgü...
Erkan Tan; "Merak ediyorum, (CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu) hangi organınla düşünüyorsun"

Erkan Tan gibi akp seçmenlerinin sayısı 23.867.411 kişi. 16 nisanda 25 milyon akp'liye ulaşır bu sayı. Dolayısıyla Tayyip seçimle veya darbe ile gideceği olası değil. Ancak eceli ile ölürse gider.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir