BM: ‘Siviller değil muhalifler hedef alındı’

Cevapla
kemalistcan
Admin
Mesajlar: 1058
Kayıt: 12 Ağu 2011, 22:34

BM: ‘Siviller değil muhalifler hedef alındı’

Mesaj gönderen kemalistcan » 16 Tem 2012, 01:43

E Tayyip yatsı anı geldi çattı. Bak mumların tek tek sönüyor. Uçağın füzeyle, uluslar arası hava sahasında vurulduğu koca bir yalan çıktı. Suriye halkını Esad'ı istemediği de yalan çıktı; gün geçmiyor ki Esad'ı destekleyen bir eylem, yürüyüş yapılmasın. Muhalefetin ezilenlerin sesi olduğunu söyledin başta Amerika olmak üzere bütün emperyalist ülkeler hatta Müslümanalrın nefret ettiği İsrail bile adamları destekliyor; naber Tayyip? Ahanda senin şıracı da çark etti; Suriye ordusu sivilleri hedef almıyor, diyor baksana BM!

http://haber.sol.org.tr/dunyadan/bm-siv ... beri-57080

Yalnız kaldın Tayyip. O değilde senin yüzünden bize de yanlamasına girecek İran'ın füzeleri Tayyip; akıllı ol Tayyip...
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Mesajlar: 261
Kayıt: 15 Ağu 2011, 23:13
Felsefe: Ateizm

Re: BM: ‘Siviller değil muhalifler hedef alındı’

Mesaj gönderen Engse Hohol » 08 Mar 2017, 18:29

Türkiye Rus S-400 füzelerini niçin istiyor? Sputnik'e konuşan emekli general Nejat Eslen; Türkiye'nin güvenlik tehditlerine karşı koyabilmesi için kendi bağımsız hava savunma sistemine sahip olması gerektiğini, S-400'lerin bugüne dek geliştirilmiş en güçlü hava savunma sistemlerinden biri olduğunu, aynı sistemin NATO'daki muadili Patriot füzelerinin kullanışsız olduğunu ifade etti..! Gerçek şu ki, tek taraflı verilere güvenmek yanlışlığa vardırır insanı. Üstelik aktif savaşta da kullanılmadılar S-400'ler. Rus S-400 füzelerini Rusya'dan başka kullanan ülke bile yokken emekli general Nejat Eslen haybeye şişirmiş S-400'leri. Oysa Patriot füzeleri Yugoslavya'da ve körfez ülkelerinde halen etkin olarak kullanılıyor. Türkiye'de kanıta dayalı konuşan insan sayısı her geçen gün azalıyor ne yazık.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Cevapla