Erdoğan'ın yeğeni 50 kilo esrarla yakalandı. [Haber, 2011]

Cevapla
Kullanıcı avatarı
KRALMAS
Admin
Mesajlar: 945
Kayıt: 11 Ağu 2011, 21:44
Felsefe: Ateizm

Erdoğan'ın yeğeni 50 kilo esrarla yakalandı. [Haber, 2011]

Mesaj gönderen KRALMAS » 09 Ağu 2012, 12:53

- AKP destekçilerine gelsin.

50 kilo esrarla yakalandı, 'içiciyim' dedi, kurtuldu!

Geçtiğimiz yıl 50 kg. esrarla yakalanan ve yedi kişiyle beraber cezaevine gönderilen Başbakan Erdoğan'ın yeğeni Mehmet Erdoğan, satıcı değil içici olduğunu ileri sürdü ve tahliye edildi.

2010''da 50 kg. esrarla yakalanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın yeğeni Mehmet Erdoğan Pazartesi günkü (27 Haziran) duruşmada tahliye edildi. Vatan gazetesinden Elif Altın 'ın haberine göre, geçtiğimiz yıl Diyarbakır 'dan İstanbul 'a uyuşturucu sevkiyatı yapılacağını değerlendiren İstanbul Narkotik Polisi, yaptığı operasyonla başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın yeğeni Mehmet Erdoğan ile birlikte 11 kişiyi, 50 kilo esrarla yakalamıştı. Sorgularının ardından mahkemeye çıkarılan 12 kişiden aralarında Başbakan'ın yeğeni Mehmet Erdoğan'ın da bulunduğu yedi kişi tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

"Satıcı değil, içiciyim"
İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi 'nde 27 Haziran günü görülen duruşmaya tutuklu sanıklar Serkan Emre, Esra İşcan, Mehmet Erdoğan, Bayram Kaplan, Selim Selvi, Aysen Tutkun, tutuksuz sanık Serdar Tüm ve taraf avukatları katıldı. Mehmet Erdoğan, yaptığı savunmada, 22 yıldır uyuşturucu kullandığını, ancak hiçbir zaman bu işin ticaretine girmediğini söyledi ve hakkındaki iddiaları reddetti. Mahkeme, sanıklardan Esra İşçal'ın tutukluluk halinin devamına karar verirken, aralarında Mehmet Erdoğan'ın da bulunduğu beş kişinin tahliyesine karar verdi.

Tarih: 29/06/2011
Link: http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx? ... ID=1054496

kemalistcan
Admin
Mesajlar: 1058
Kayıt: 12 Ağu 2011, 22:34

Re: Erdoğan'ın yeğeni 50 kilo esrarla yakalandı. [Eski Haber

Mesaj gönderen kemalistcan » 09 Ağu 2012, 19:13

Ya ne demezsin!? Satıyorsan da boşuna; bizim milletin pek ihtiyacı yok hallerine bakılırsa. :lol: AKP de uyuşturucu gibi; bağımlılık yapan, başlarda iyi gibi gözüken ve sonunda öldüren ya da süründüren kötü bir alışkanlık. :lol:

Başbakanın uşaklardan biri de trafikte bir sanatçıya arabayla çarparak öldürmüştü, bir diğeri çürük raporu alıp babası gibi askerlikten kaytarmıştı; onların da üstü kapanmıştı. Gerçi birçok şey insanların gözünün içine baka baka yapılırken bunların ne önemi var!
"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerinin cehaletinden faydalanarak, utanmaksızın Tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur."
Kamal ATATÜRK

promete
Üye
Mesajlar: 53
Kayıt: 28 Mar 2012, 18:27
Felsefe: Agnostizm

Re: Erdoğan'ın yeğeni 50 kilo esrarla yakalandı. [Eski Haber

Mesaj gönderen promete » 09 Ağu 2012, 22:11

Ben bu güne kadar, ister başbakan olsun, ister bakanlar olsun, isterse AKP'ye dokunup ilahi nimetlenme kuyusundan üzerine nur yağanlar olsun, bir tane bile sütten çıkmış ak kaşık olmayan birini görmedim.

Ama öyle böyle değil, her ne olursa olsun, nasıl bir tuhaflık ve gaflet içinde kalırsak kalalım, ülke nasıl bir hale gelirse gelsin, onurumuz ne kadar yerin dibine geçerse geçsin, bazıları ne kadar zenginleşirse zenginleşsin, ülke ne kadar bölünme yolunda merhaleler kat ederse etsin, yoksulluk ve ahlaksızlık ne kadar artarsa artsın, ben sütten çıkmış ak kaşık olmayan ne bir yetkili, ne de bir yetkisiz AKP'li gördüm. Bu partiye dokunan cennetten inen nurla yıkanıyor ve pirü pak, günahsız, tertemiz, üstelik her işten, her boktan anlayan müthiş süpermen adamlar oluyorlar.

Tabii ki Allah'ın hikmeti. Siz ne sandıydınız?

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Mesajlar: 261
Kayıt: 15 Ağu 2011, 23:13
Felsefe: Ateizm

Re: Erdoğan'ın yeğeni 50 kilo esrarla yakalandı. [Eski Haber]

Mesaj gönderen Engse Hohol » 03 Kas 2015, 01:13

Benzer olay Lübnan'da yaşandı ve Suudi Prens tutuklandı, uyuşturucu kaçakçılığı ticareti yapmaktan.
Lübnan yargısı Suudi Prens Abdulmuhsin bin Velid bin Abdulaziz El Suud'u uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla tutukladı. Beyrut Refik Hariri Havalimanı'nda 26 Ekim'de Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a hareket etmesi planlanan jette 40 bavula gizlenen 2 ton sentetik uyuşturucu hap (Captagon amfetamin) düzenlenen operasyonla ele geçirilmiş ve olayla ilgili aralarında Suudi Prens Abdulmuhsin bin Velid bin Abdulaziz Al Suud'un da olduğu 5 Suudi Arabistanlı gözaltına alınmıştı.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Cevapla