Ülkücü - Ümmetçi Faşistler

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Mesajlar: 261
Kayıt: 15 Ağu 2011, 23:13
Felsefe: Ateizm

Ülkücü - Ümmetçi Faşistler

Mesaj gönderen Engse Hohol » 08 Mar 2017, 18:49

Bilgi üniversitesine yapılan saldırıda yaralanan öğrenci; "Tekbir getirdiler ve bize tekme attılar." Bilgi Üniversitesi'nde 30-40 kişilik islamcı güruh, turnikelerden atlayarak içeriye girdi ve kadınların 8 Mart için kurduğu çadıra tekbir getirerek bıçaklarla saldırdılar. 16 nisan referandumdan evet çıkarsa neler değişecek bir önizleme olmuştur bu saldırı. Referandumda evet çıkarsa bunu yapan ülkücü - ümmetçi faşistlerin kendi atadıkları adamları yargıç olacaklar ve sanık davalarına bakacaklar ve kendi tayfalarındaki yargıçlar, avukatlar, yargı heyetinin dudakları arasında belirlenecek bu davalar. işte o yüzden bu olay, referandum ve gelecek ile doğrudan ilişkilidir.

Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu saldırıya uğradı Ülkücü - Ümmetçi Faşistler tarafından. Mersin Silifke'de konuşmaya giden Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu'na "Hareketin lideri Devlet Bahçeli" sloganları atan ülkücü - ümmetçi grup saldırdı.

Ülkücü - Ümmetçi tayfa, "hareketin lideri Devlet Bahçeli" sloganları atarak, geçen hafta Sinan Oğan'a saldırmışlardı. Anlaşılan devam ettirecekler bu faşist saldırılarını. Devlet Bahçeli de zaten Sinan Oğan ve diğer muhalif MHP'lilerden kurtulmak istiyor. Sinan Oğan'a yapılan saldırıyı Devlet Bahçeli "ülkücü hiçbir şeyi yarım bırakmaz" şeklinde, saldırganları cesaretlendirici biçimde yorumlamıştı. Bu saldırıların arkasındaki özne bizzat Devlet Bahçeli bile olabilir.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Cevapla