1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Uygulamalı fetö gerçekleri

Gönderilme zamanı: 31 Ağu 2017, 18:27
gönderen Engse Hohol


Feytullah gülen'e kızan afşinli Ayşe teyze, Fethullah Gülen'e küfür eden mübarek dede, Düğünde Fetullah Gülen'e küfür eden enişte, Fetö'ye küfür eden hacı amca... Bunlar bizim insanlarımız; amcalarımız, dedelerimiz, eniştelerimiz. Besmele ile söze başlayıp siyaset yorumu yapabilen teyzelerimiz. Bunlardan Osmanlı'da epey vardı ama harf inkılabı yapılınca 1928 yılında, teyzelerimiz bir gecede cahil kaldılar. Büyük dedem anlatırdı o kara günleri. 1928 yılında harf devriminde osmanlı halkı, aniden bir gecede cahil kalınca, ilçedeki embriyonik interferon cihazını, ilçe derneğinin kahvehanesine taşıyarak, bari tabyasını batak masası olarak kullanalım demişlerdi ve embriyonik interferon cihazını ters çevirip tabyasını batak masası yapmışlardı. Harf inkilabı ümmetle bağımızı da koparttı, selamlaşamadık. Harf inkılabında asıl maksat islamsızlaştırmaktı zaten. O günlerden sonra bizim memlekette akademik bilim pert oldu ve geride kalan insanlarımızın, amcalarımızın, dedelerimizin, teyzelerimizin, eniştelerimizin trajik öyküsü işte böyle ortaya çıktı. Korkarımki #fetö olmasaydı başka bir şekilde tezahür edecekti bu sosyal yara.

Resim

Re: Uygulamalı fetö gerçekleri

Gönderilme zamanı: 31 Ağu 2017, 18:55
gönderen Engse Hohol
Resim

Sıralı liste: Saraydaki 30 Ağustos resepsiyonunda kim var kim yok?

Cumhurbaşkanlığı beştepe sarayında gerçekleşen 30 ağustos resepsiyonunda okunan kur'an, fetö operasyonu gerçekleşmeseydi de vuku bulacaktı belki ama şu suratlara bakın yahu! Tüm hatlarıyla ilginç bir resepsiyon oldu. İlk defa bir genelkurmay başkanı'nın eşi resepsiyonda başörtüsü taktı fakat Hulisi Akar'ın memnuniyetsiz surat ifadesi, benim açımdan anlamsızdı. Fotoğraf çekilirken Trabzonspor başkanı Muharrem Usta'nın "acaba ben de bu kareye giriyor muyum" bakışı, sanki orada olmaktan utanan birisinin bakışıydı. Umarım yanılıyorumdur Muharrem Usta, yapma bi daha bunu. Gerçi önemli olan orada esas adam RTE'nin hali-vakti idi. Neyseki fotoğrafçı kardeşimiz, RTE'yi racon kesmeye hazır reis pozisyonunu takınmış halde fotoğraflayabildi. Deklanşöre basma zamanını iyi ayarladığı için tebrik falan da almıştır oradakilerden ama ben de ayrıca tebrik ediyorum kendisini. Öyle muhteşem suratsız ve memnuniyetsiz insanların fotoğraflarını çekmiş ki, Laik TC devleti varlığından ne denli uzaklaşılsa, bir o kadar tüm vatandaşların bu suratsız ifadelerinde artma olduğunu destekledi o dün akşam çektiği fotoğrafları. Necati şaşmaz bile andaval gibi bakıyordu.

Re: Uygulamalı fetö gerçekleri

Gönderilme zamanı: 08 Şub 2018, 09:33
gönderen eyesoftheleopard
adam resmen tiyatro oynadı oynattı bir sürü davar da bu kepazeliğe inanıyor

hepsi aynı bokun laciverti bundan 1,5 sene önce fetullah harici bir kelime kullanılacak olsa adamı hapse atarlardı şimdi fetö aşağı fetö yukarı oluverdi

beş beter olsun şeref yoksunları