Nihat Hatipoğlu YÖK'e atandı.

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Mesajlar: 261
Kayıt: 15 Ağu 2011, 23:13
Felsefe: Ateizm

Nihat Hatipoğlu YÖK'e atandı.

Mesaj gönderen Engse Hohol » 11 Mar 2017, 09:22

Türkiye'de bilim, beyin yakan sözleriyle Nihat Hatipoğlu'na emanet edildi. Nihat Hatipoğlu YÖK'e atandı. "Ateistlerin en büyük babası Şeytan, öyleyse Şeytan onlardan daha temizdir" diyen Hatipoğlu'na Ateizm Derneği dava açmıştı. Sonuç hakkında bilgim yok. Olasılıkla mahkemeye hiç çıkmamıştır bile.

Nihat Hatipoğlu'nun asparagas - güldürü amaçlı Zaytung tarafından hazırlanmış NASA haberini gerçek sanarak televizyonda anlatmasına dayanıyor şu açıklama;

"Ayın yarılmış olduğu gerçeği var ama birçok ilahiyatçı arkadaşımız ayetle açıkça ifade edilen bu mucizeyi inkar ediyorlardı, tevil etmeye çalışıyorlardı utançlarından..." Böylece Nihat Hatipoğlu utanmasın diye NASA açıklama yaptı; "Ayın yüzeyinde derinlemesine bir yarık var ve ayın ikiye bölündüğünü tespit ettik. bu bölünme bir meteor, bir gök cisminin çarpmasıyla oluşan bir bölünme değil. eğer öyle olmuş olsaydı parçalanma şeklinde olurdu. çok nizami olarak sanki özellikle ay ikiye bölünmüş gibi kesilmiş... diyorlar" nasa aerospace engineering.

Ey müslümanlar, bu adam henüz 1 hafta önceki gırgır - asparagas - güldürü amaçlı hazırlanmış bir haberi çarpık anlatıyorken size, 1420 yıl önceki olayların haberlerini hangi doğrulukta size anlatmasını umuyorsunuz ki acaba? Koskoca profesör adam, ay hakkında temel bilgileri nasıl bilmez orası da ayrı bir hezeyan. Tayyip Erdoğan'ın Nihat Hatipoğlu'nu YÖK'e ataması ayrı bir hezeyan.
Kendisine polis tarafından sorulan sorulara, kendi de polise soru sorarak trolleyen Adanalı Torbacı arkadaşımızın ne farkı vardı Nihat Hatipoğlu'ndan anlamıyorum. Adanalı Torbacı işini yerine uygun yapıyor olmasından ötürü daha takdir edilesiydi. Adanalı Torbacının mezarlık okutmanlığını ve mezarlıkta kuran-ı kerim satış işini elinden aldılar, cezaevine attılar, Nihat Hatipoğlu'nu ise YÖK'e atadılar. Ne kahpesin sen dünya.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Mesajlar: 261
Kayıt: 15 Ağu 2011, 23:13
Felsefe: Ateizm

Re: Nihat Hatipoğlu YÖK'e atandı.

Mesaj gönderen Engse Hohol » 27 Haz 2017, 17:02

Konuk izleyici sordu; Amca kızıyla evlenilir mi? Nihat Hatipoğlu yanıtladı; E ben teyzemin kızıyla 35 yıllık evliyim. Benim hanım teyzemin kızı. Teyze kızı, amca kızı, hala kızı, dayı kızı hepsi caiz olan evliklerdir. Kuranı kerimde helal olan ve haram olan evlilikler belirtilmiştir. Bu nedenle de teyze, amca, dayı kızıyla evlenmekte hiçbir dini sakınca yoktur. Peygamberimiz kendi öz kızını kime verdi, Ali'ye. Kimdir hazreti Ali, peygamerin amca oğlu, değil mi? Kendi öz kızını amcasının oğluna vermiştir peygamberimiz.
Yine ramazan programları kapsamında Nihat Hatipoğlu "evimiz çiş kokuyor" diyen izleyiciye "çişe DNA testi yaptırın" diyeceğine, "cinler idrar kokusunu yapmışlardır. cinler enerji değillerdir, cinler insanlar gibi varlıktır" dedi. İdrar kokulu evde yaşayan adam, insan olarak evde 4 kişi yaşıyorlarmış ama 6 kişi gözüküyorlarmış. Bu da ilginç. Gerçekte orada olmayan, hatta hiç olmayan o 2 kişiyi cinci hoca nasıl tespit etmiş merak ettim!
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

Kullanıcı avatarı
Engse Hohol
Üye
Mesajlar: 261
Kayıt: 15 Ağu 2011, 23:13
Felsefe: Ateizm

Re: Nihat Hatipoğlu YÖK'e atandı.

Mesaj gönderen Engse Hohol » 27 Haz 2017, 17:18

Nihat Hatipoğlu'nu ilk defa şurada takdir ettim: Eklediğim videoda bir kadın; "Şu an bile cinleri görüyorum, televizyonun önünden geçip gidiyorlar" deyince Nihat Hatipoğlu kadına dediki; "Herşeye rağmen doktorla bi görüşün"... Açık açık "Sen şizofrenisin, Psikiyatr'a git" demedi ama onun konumunda birisi zaten diyemez böyle birşey. Kendi konumundan diyebileceği kadar "sen hastasın, doktora git" dediğini düşünüyorum.
Yine burada; Nişanlımın Ablasıyla Evlenebilir miyim sorusuna Nihat Hatipoğlu; "Çirkin olur. Ailenin tesanüdünü bozar, ailenin dengesini bozar, ailedeki güveni sarsar ve iki bacı birbirine düşman olur. Bizim örf ve adetlerimize de aykırıdır" yanıtını verdi, ilk kez iyi birşey etti.
ResimResim
En yoğun materyalist din islamdır; Sünneti seniyye, Hacerul esvet, Tabiin, Kabe, Kurban

only_truth
Yeni Üye
Mesajlar: 1
Kayıt: 30 Kas 2017, 21:05

Re: Nihat Hatipoğlu YÖK'e atandı.

Mesaj gönderen only_truth » 02 Ara 2017, 19:59

Bu soruya verilen cevap islam dini açısından tamamen yanlıştır. Sebebi ise cevaba istinaden verilen böyle bir durumun örf ve adetlere aykırı olacağı meselesidir.
Birincisi islam dininin kaynaklarında örf ve adet bulunmamaktadır. Şayet islam dini örf ve adetlere önem veren bir din olsa idi o zaman peygamberlerinin evlatlığı
ile evlenmesi olayı sözde cahiliye devrinde oldukları iddia edilen arap kavmi tarafından çirkin bulunmakta iken bu örf ve adetin çirkin görülmesi dinleri tarafından
güzel bir eyleme dönüştürülmüştür.

Cevap olarak örf ve adet gibi dinlerinde bulunmayan bir kaynağı seçmek yerine dinlerinin kaynaklarından olan kıyas yolunu seçip peygamberlerinin evlatlığının karısı
ile evlenmesinde bir sakınca görmedikleri gibi burada da bir sakınca görmemeliydiler. Bu verdiğim örnek ise dinlerinin kaynaklarından olan kıyas kavramıyla son derece uygun
olarak verilmesi gerekli bir cevaptır.

Bence burada dine göre değil insanların ahlak değerleri düşünülerek tiribüne oynanarak cevap verilmiştir.

Cevapla